Narozeniny jsou v životě dítě velmi významnou událostí. Na své narozeniny se těší snad každé dítě. Pokud mu chcete zorganizovat opravdu narozeninovou oslavou snů, nesmíte zapomenout hned na několik důležitých věcí. Především je nutné zvolit vhodné prostory a občerstvení. Dále je zapotřebí vymyslet zajímavý a pestrý program pro děti, který je zabaví.

narozeninový dort

Doma či jinde?

Domácí prostředí má své výhody i nevýhody. Jestliže máte například velkou zahradu, můžete oslavu narozenin https://www.vaskouzelnik.cz/oslava-narozenin uspořádat zde. Mějte na paměti, že zvláště pokud bude na oslavě velké množství dětí, je vhodnější pořádat párty spíše venku.

 

Pro dětské párty se rovněž hodí prostory některých restaurací. Určité podniky vám prostory rovnou i nazdobí a postarají se tako o občerstvení. Pokud hledáte opravdu něco výjimečného a jedinečného, uspořádejte oslavu v trampolínovém centru. Zde bude o zábavu opravdu postaráno a děti budou mít zážitek na celý život!

 

Jaké zvolit občerstvení?

Středobodem každé oslavy je samozřejmě narozeninový dort. Pokud má vaše dítě oblíbeného kresleného hrdinu, můžete zvolit dort s motivy této pohádky. Vaše ratolest bude mít určitě radost. Skvělým tipem mohou být rovněž narozeninové mufiny, které můžete vesele ozdobit. Pokud si s jídlem a pitím nechcete lámat hlavu, obraťte se na cateringovou firmu, která zajistí vše potřebné.

 

Narozeninová párty nemusí být pouze ve znamení nezdravého jídla plného cukru. Lahodnou a zdravou variantou jsou ovocné mísy, na kterých si všichni účastníci oslavy jistě pochutnají. Dále lze připravit například zdravé sušenky či dortíky. Na večer můžete rovněž upéct domácí pizzu, kterou lze připravit z kvalitních a zdravých surovin.

 

barevné balónky

Program během oslavy

Skákací hrad je oblíbenou atrakcí již mnoho let, se kterou určitě nešlápnete vedle a děti si užijí mnoho legrace. Balónky samy o sobě neodmyslitelně patří ke každé párty. Proto nezapomeňte interiér či exteriér vyzdobit balónky, konfetami a dalšími párty dekoracemi.